Kaymakam Gürçam'dan Ödüllü Merkezimize Ziyaret

Kaymakam Gürçam'dan Ödüllü Merkezimize Ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Belediyemiz Hayat Boyu Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Merkezin çalışmaları hakkında detaylı bilgi alan Kaymakam Şafak Gürçam kursiyerlerle de yakından ilgilendi.

Kaymakam Gürçam ahşap boyama ve ev tekstili ile giyim kursunda eğitim alan kadınlarla sohbet etti. Eğitmen ve kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi. Kaymakam Gürçam'a ahşap boyama kursu tarafından üzerinde Arıkan Konağı'nın fotoğrafı bulunan tepsi hediye edildi. 

Belediyemiz Hayat Boyu Eğitim Merkezi, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 7.'si düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri anketinde "Eğitime Destek" kategorisinde birinci olmuş, Belediye Başkanımız Musa Öztürk'e "Yılın Başarılı Yerel Yöneticisi" ödülünü kazandırmıştı.

Belediyemiz Hayat Boyu Eğtimi Merkezinde halen ahşap boyama ve ev tekstili, giyim kursu, bilgisayar kursu, cilt bakımı kursu ve ağaç bakımı - budama kursu devam ediyor. Kozan Halk Eğitim Merkezi'nin desteği ile açılan kurslara kadınlardan yoğun ilgi var. Merkezde mart ayında da yine Halk Eğitim Merkezi ve İŞKUR İl Müdürlüğü destekli kurslar açılacak. 

Belediyemiz çalışanları için bilgisayar kursu açıldı
Belediyemiz Hayat Boyu Eğitim Merkezinde belediye personelleri için bilgisayar kursu açıldı. Kozan Halk Eğitim Merkezi tarafından görevlendirilen eğitmenin açtığı kursta dersler mesai saatlerinden sonra yapılacak. 30 civarında belediye çalışanının katıldığı kursu ilk gününde Belediye Başkan Yardımcılarımız Cengiz Yeşiloğlu ve Yaşar Şenöz de ziyaret etti.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 609 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 03.01.2018