İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kent Konseyi'nden Başkanımıza Ziyaret

Kent Konseyi'nden Başkanımıza Ziyaret

Kozan Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz ve yönetim kurulu üyeleri Başkanımız Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz ve beraberindeki heyet Kozan Belediye Başkanlığı görevine gelen Mimar Kazım Özgan'a hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Kozan Kent Konseyi'nin faaliyetlerinin de konuşulduğu ziyarette Başkanımız , Kozan Kent Konseyi Başkanı ve Saadet Partisi Kozan Belediye Meclis Üyesi Ömer Faruk Kaymaz ve konsey yönetimine Kozan adına gerçekleştirdiği faydalı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 131 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 26.04.2019