Kırsal mahallelerimizde Parke Çalışmalarımız Devam Ediyor

Kırsal mahallelerimizde Parke Çalışmalarımız Devam Ediyor

Belediyemiz, Kozan'ın dört bir yanında hizmetlerini sürdürüyor. Kırsal alanlarda bulunan mahallelerimizin taleplerini tek tek yerine getiren  Belediye ekiplerimiz dini mekânların yanı sıra dinlenme alanlarında da çevre düzenlemesi yapıyor. 

Kırsal alandaki mahallelerin alt yapı sorunları başta olmak üzere birçok sorununu çözen Kozan Belediyesi, sosyal alanlar, okullar ve dini mekânlara da hazırlanan program kapsamında değişik hizmetler yapıyor. Bu kapsamda Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ün talimatı ile Şantiye Şefliği ekiplerimiz tarafından Özbaşı Mahallesi'nde vatandaşların ramazan ayında teravih namazlarını kıldığı ve dinlenme alanı olarak kullandığı 4 yüz metrekare alana parke döşeme çalışması yapıldı. 

Başkanımız Musa Öztürk; "Belediye olarak kısıtlı imkânlarımıza rağmen camilerimizden ve okullarımızdan gelen istekleri hızlı bir şekilde hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Fidanoğlu Camisi, Güzel Cami Kamışobası ve Gaziköyü Camisi'nin parke kaplamasını yapmış, çevre düzenlemesini tamamlamıştık.  Bugün ise Özbaşı Mahallemizden gelen talep doğrultusunda vatandaşlarımızın çok amaçlı kullandığı köy meydanına parke döşeme çalışması yapıldı. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi. 

Belediyemizin mahallesinde yürüttüğü hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Özbaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Avcı ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanımız Musa Öztürk'e ve ekiplerimize  teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 454 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 10.05.2018