İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Konakkuran Köyü Sakinlerinden Başkanımıza Davet

Konakkuran Köyü Sakinlerinden Başkanımıza Davet

Feke ilçesine bağlı Konakkuran Mahallesi Sakinleri Kozan Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ederek "Konakkuran Köylüleri Buluşuyor 6. Piknik Şöleni"'ne davet ettiler.

Ziyarette 18 Ağustos tarihinde Feke İlçe merkezindeki Piknik Alanında yapılacak olan Konakkuran Köylüleri Buluşuyor 6. Piknik Şölenine Başkan Özgan'ı davet eden Konakkuran Köyü sakinleri Başkan Özgan'a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ise Konakkuran Köyü sakinlerinin nazik davetlerine teşekkür ederek programa katılarak Konakkuranlı hemşerileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyacağını ifade etti.

18 Ağustos tarihinde Feke ilçe merkezi piknik alanında yapılacak olan şölenin programı ise açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması, Kuran-ı Kerim okunması, Konak Kuranlıların faaliyetleri, Misafirlerin tanıtımı, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel'in konuşması, Şiirler, öğle yemeği, ozanların atışması, yarışmalar, çekilişler ve Emrah Alsan'ın vereceği konser ile son bulacağı kaydedildi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 124 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.07.2019