Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediye’sinden yol çalışmaları Devam ediyor

Kozan Belediye’sinden yol çalışmaları Devam ediyor

Kozan Belediyesi, merkez mahalleler ile kırsal mahallerde yol kumlama, yol asfaltlama ve yol tesviye çalışmalarına devam ediyor.

İlçeye bağlı Çulluuşağı ve Yüksekören mahallelerinde ara yollarının kumlama ve tesviye çalışmasını tamamlayarak uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturdu.

Şantiye Şefliği ekipleri tarafından ara yolların kumlama ve tesfiye çalışmasını tamamlayarak uzun süredir devam eden bir sorunu çözüme kavuşturdu.

Şantiye Şefliği ekiplerinin kırsal mahallelerden birisi olan Çamdere mahallesinde asfalt yama çalışması yaptı.

Çalışma yapılan kırsal mahallelerde vatandaşlar Kozan Belediyesi ekiplerine teşekkür ederek kıt imkanlarla çalışma yapan ekiplere ve Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan'a teşekkür ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 3989 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 06.07.2020