ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediyesi Halı Saha Spor Severlerin Hizmetinde

Kozan Belediyesi Halı Saha Spor Severlerin Hizmetinde

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda yeniden ele alınan ve Tavşantepe Mahallesi 24 Kasım Evleri Parkı yanında bulunan Kozan Belediyesi Halı Sahası futbolsever miniklere ve gençlere ücretsiz olarak futbol kursu vermeye devam ediyor.

Kozan Belediyesi Antrenörleri Yusuf Özbolat ve Murat Özdemir öncülüğünde Kozan Belediyesi Halı sahasında güvenli bir ortamda futbol eğitimi alan öğrenciler için hafta sonları saat: 12:00 ile 14:00 saatleri arasında ücretsiz futbol kursu verildiği kaydedildi.

7-15 yaş kategorisinde futbolsever tüm gençlerin kayıtlarını yaptırabileceği Kozan Belediyesi Halı sahada şuana kadar yetmişin üzerinde öğrencinin futbol kursu aldığı kaydedildi.

Öte yandan haftanın yedi günü spor severlerin ve gençlerin ucuz halı saha imkânından yararlanabilmesi için gündüzleri 50 Lira,akşamları ise 100 Liraya takım kurarak gençlerin ve yetişkinlerin halı saha karşılaşması yapılabilecekleri kaydedildi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 405 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 22.01.2020