Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediyesi, hizmette öncülük etmeye devam ediyor

Kozan Belediyesi, hizmette öncülük etmeye devam ediyor

     Tüm Türkiye’de sinema salonları henüz kepenklerini kaldırmamışken, Kozan Belediye Sineması seyirci ağırlamaya başlayan 30 sinemadan biri oldu.

    Korona virüs ile birlikte durma noktasına gelen hayatta, en çok zarar gören sektörlerden bir tanesi de sinema oldu. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de büyük bir pazar olan sinemanın, hem yapım hem de gösterim tarafları “pandemi dönemi” ile geçici süre durdurulmuştu.

   Ülkemizde 16 Mart öncesinde 2800’den fazla salonla sinemaseverlere hizmet verilirken 1 Temmuz itibarıyla bu sayı 30’a düştü. Faaliyette olan bu 30 salondan biri de Kozan Belediye Sineması.

   Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan’ın tekrar göreve gelmesi ile yenilenen ve çehresi değişen sinemamızın, çağa uygun teknolojilerle hizmet kalitesi ve çeşitliliği yükseltilmiş; her gün en az 3 seans olmak kaydıyla sinemaseverlerin kullanımına sunulmuştu.

    Pandemi ile birlikte değişen hayat koşullarına ve “Yeni Normal” anlayışına hızlı bir şekilde ayak uyduran belediyemiz; öncü olma politikasını, Kozan’da sosyal hayatın devamlılığına verdiği önemi, tıpkı diğer sosyal tesislerde olduğu gibi Kozan Belediye Sineması’nda da uyguladı.

    Hizmette öncülük etme anlayışından taviz vermemeyi kendi şiar edinmiş Belediye Başkanımız ve ekibi, halkımızın hayatın zorluklarından birkaç saat uzaklaştıkları bir durak olan sinema salonun açılmasına özen göstermiş ve toplum sağlığı için gerekli tüm önlemlerin alınmasında titiz bir yaklaşımda bulundu.

   Tüm hijyen kurallarına uyulan Kozan Belediye Sineması, 590 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ile “sosyal mesafe” önlemlerinin en rahat uygulanabileceği Türkiye’deki birkaç salondan bir tanesi.

    Halkımıza şu an sadece tek bir filmle hizmet veren sinema salonumuzda, sektörün tekrar hareketlenmesi ile hem film hem de seans sayısını artacaktır.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 4935 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 07.07.2020