ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediyesi Kışlık Çiçek Dikimine Başladı

Kozan Belediyesi Kışlık Çiçek Dikimine Başladı

Kozan'ı her mevsim rengarenk kılmak için çiçek ve süs bitkisi ekimini gerçekleştiren Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, kış çiçeklerinin dikimini birçok noktada sürdürüyor.

 Bodrum Papatyası başta olmak üzere birçok kışlık çiçeklerin dikimini yapan Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Mahmutlu Tepe Park, Cumhuriyet Parkı, Karacaoğlan Parkı ve Rauf Denktaş Parkı gibi birçok parkta kış çiçeği dikimine başladı.

 Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından seramızda üretilen çiçekler parklarımızla buluşmaya devam ediyor. Yine parklarımızda yeşil alan miktarını artırmak içinde çimlendirme, ağaçlandırma çalışmasını da devam etmektedir. Hedefimiz daha yeşil, daha renkli bir Kozan oluşturmaktır." dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 3078 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.01.2020