Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediyesinden Göller Yaylasına Ziyaret

Kozan Belediyesinden Göller Yaylasına Ziyaret

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Arif Dağlı ve Temizlik İşleri Müdürü Mesut Işık yaz aylarında nüfusu 50 binleri bulan Göller Yaylasını ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Yaz aylarında nüfusu artan, doğası ile Kozan'ın doğa cenneti olan Göller Yaylasında Kozan Belediyesi yetkilileri, vatandaşları dinleyerek bölgenin sorunlarının çözümü için fikir alışverişinde bulundular.

Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Arif Dağlı, "Yaylara çıkan vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinlemek için muhtarlarımız ile birlikte vatandaşlarımızı dinledik" dedi.

Göller Yaylasında imar konusunda yardım isteyen vatandaşlara, çalışmaların devam ettiğini söyleyen Dağlı "Vatandaşlarımız yol sorunlarının olduğunu bizlere ilettiler bizde program dahilinde kısa süre içerisinde yol sorununu da çözüme kavuşturacağız" diye konuştu.

Vatandaşlar yaylada temizlik işlerinden ve çöplerin alınması uygulamasından memnun olduklarını ileterek teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2378 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.07.2020