Kozan Belediyesinden Karabuza Mahallesi’ne Çocuk Parkı

Kozan Belediyesinden Karabuza Mahallesi’ne Çocuk Parkı

Kozan Belediyesi Eskikabasakal-Karabuza Mahallesi'ne Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın talimatı ile Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri tarafından çocuk parkı yapımı çalışması gerçekleştirildi. 

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, park çalışmalarına ayrı önem verdiklerini belirterek, Belediye olarak imkânlar ölçüsünde kırsal ve merkezde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yeni park çalışmaları yanı sıra bazı atıl durumdaki parkların tadilatı ve yenileme çalışması yaptıklarını söyledi. Başkan Özgan, "Karabuza ziyaretimizde mahalle sakinlerinin talebi üzerine tarihi çeşmenin bulunduğu alana geleceğimiz olan çocuklarımızın oynayabileceği bir mini parkın yapımı ile birlikte vatandaşlarımız içinde bir dinlenme alanı oluşturduk. Mahalle halkımıza ve çocuklarımıza hayırlı olsun" dedi.  

Mahalle sakinleri ise mahallemizde çocuklarımızın oynayabileceği bir park alanı yoktu, yapılan bu çalışmadan dolayı Belediye Başkanı Sayın Kazım Özgan ve ekibine teşekkür ederiz, dediler.  

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1791 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.09.2020