İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kozan'da Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı

Kozan'da Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı

Kozan'da resmi bayramlaşma programı gerçekleşti. Kozan Kaymakamlık binasında gerçekleşen bayramlaşma programına İlçe Kaymakamı Şafak Gürçam, Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Muharrem Şahintaş ile ilçe jandarma komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ASKİ ile diğer kurum ve kuruluşların yetkilileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve siyasi partilerin ilçe temsilcileri de katıldılar.

Bayramlaşma programında İlçe Kaymakamı Şafak Gürçam ve beraberindeki heyet programa katılan davetliler ve kamu çalışanları ile tek tek bayramlaşarak mübarek kurban bayramını kutladılar.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam yapmış olduğu konuşmasında; "Başta Kozanlı hemşerilerimiz olmak üzere tüm islam aleminin mübarek kurban bayramını kutluyorum. Özellikle trafikte seyreden ve seyahat edecek olan vatandaşlarımızın trafik kurallarına harfiyen uymalarını temenni ediyorum. Bayramınızı aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirmenizi temenni ediyorum" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 33 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.08.2019