Kozan'da Üreticilere 26 Bin 500 Adet Domates Fidesi Dağıtıldı

Kozan'da Üreticilere 26 Bin 500 Adet Domates Fidesi Dağıtıldı

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Belediyemiz işbirliğiyle, Kozan ilçesindeki 53 üreticiye 26 bin 500 adet domates fidesi dağıtıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tarım ve Hayvancılık Daire Başkanlığı Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ile Belediyemizin ortak çalışmasında fideler Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzde üreticilere teslim edildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Tarımsal ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Memili Güven, "Kozan ilçemizdeki 53 üreticimize istekleri doğrultusunda domates fidesi desteği veriyoruz. Büyükşehir belediyemiz ve Kozan ilçe belediyemiz ile birlikte üreticilerimize domates fidesi desteği bu yıl 26 bin 500 adet olarak dağılıyor. İnşallah vatandaşlarımız yapılan bu ARGE çalışmasından memnun kalırlarsa gelecek yılda artırarak devam edilecektir. Üreticilerimizin yerinde kalkınmalarına Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi olarak destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Hizmetten memnun olan vatandaşlar ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye ve Belediye Başkanımız Musa Öztürk'e teşekkür ettiler.

 

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 458 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 10.05.2018