ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan'dan Depremzedelere iki kamyon yardım

Kozan'dan Depremzedelere iki kamyon yardım

Kozandan  iki kamyon yardım malzemesi depremzedelere dualar ile gönderildi.

Kozan Kaymakamlığı,Kozan Belediyesi ve Kent Konseyi  tarafından tarihi Çamurdan  Konağında hazırlanan yiyecek, giyecek ve ısıtıcı malzemeler kamyonlara yüklenerek dualarla depremzedeler için gönderildi.

Yardımların gönderilmesi sırasında açıklama yapan Kaymakam Şafak Gürçam, Kozan'ın, birlik ve beraberlik yardımlaşmada örnek bir ilçe olduğunu söyleyerek vatandaşların özellikle ısıtıcı ve nakdi yardım yapılması konusunda istekler olduğunu söyledi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'da yaptığı açıklamada Türk milleti  olarak birlik beraberlik örneği sergilendiğini belirtti.

Konuşmaların ardından dua edilerek yardım kamyonları Kızılay öncülüğünde yola çıktı.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2665 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.01.2020