Kozan'ın bir çok yeri reklam ve dizi film seti olmaya devam ediyor

Kozan'ın bir çok yeri reklam ve dizi film seti olmaya devam ediyor

Kozan Belediye başkanı mimar Kazım Özgan'ın göreve gelmesinin ardından  Kozan'ın tarihi ve turistik yerleri reklam ve dizi seti olmaya devam ediyor.

Bir zamanlar Çukurova  dizisinin Kozan'da çekimleri devam ederken Lassa Lastiklerinin reklam çekimlerinin bir bölümü içinde  Kozan'ı  tercih ettiler.

Tarihi Mustafa Kemal Sokak,Yukarı çarşı ve Hoşkadem cami civarında çekimleri yapılan reklam filmi, yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından ilerleyen günlerde yayınlanacağı belirtildi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan,  film, dizi ve reklam ekiplerine Kozan'da ev sahipliği yapmaktan memnun olduklarını söyledi. Başkan Özgan, "Özellikle son yıllarda belediyemizin ev sahipliğinde ilçemizde çekilen yapımların sayısı artış gösterdi. Bir zamanlar Çukurova dizisi başta olmak üzere bir çok dizi film ve reklam çekimleri Kozan'ımızda yapılıyor.İlçemizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri film ve reklam sektörünün ilgisini çekiyor. Bizler de yapım şirketlerine ev sahipliği yaparak ilçemiz turizmine ve ekonomisine katkı koymaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 312 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.11.2019