KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

Kozan'ın Meşhur Ciğercileri Zabıtanın Denetiminden Geçti

Kozan'ın Meşhur Ciğercileri Zabıtanın Denetiminden Geçti

Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ilçe merkezindeki ciğerci esnaflarını denetledi.

Türkiye genelinde marka haline gelen meşhur Kozan keçi ciğerini satan esnaflar, Belediye Başkanımız Musa Öztürk' ün talimatları yönünde Zabıta Müdürlüğümüz ekiplerince denetimden geçirildi. Zabıta ekiplerimiz ciğer satışı yapılan iş yerlerinde temizlik, hijyen ve yasal mevzuat kapsamında sağlık koşullarına uygunluk incelemeleri yaptı. Belediyemiz Zabıta Müdürü İzzet Kunt sık sık yaptıkları denetimlerde amaçlarının vatandaşa sağlıklı ve lezzetli ciğer satışının sağlanması olduğunu söyledi.

Zabıta ekiplerimizin denetimleri hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Musa Öztürk; "Vatandaşımıza verilen hizmetleri kontrol ederek, güvenilirliğini sağlamak Belediye olarak en önemli görevlerimizin arasında yer alıyor. Kozanımızın en meşhur lezzetlerinden Kozan keçi ciğerinin satışını yapan esnaflarımızı sık sık denetimlerden geçiriyoruz. İşletmelerimizin hijyen denetimlerini yapmak, satılan malların sağlığa uygun koşullarda muhafaza ediliyor olmasını kontrol etmek bizim vazifemiz. Yaptığımız genel denetimlerin sonucunda iş yerlerinin büyük oranda mevzuata uygun olduğunu gördük. Esnaflarımıza bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

Belediyemiz zabıta ekiplerinin denetlemelerine gıda maddeleri üreten ve satan iş yerleri ile devam edeceği belirtildi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 523 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 25.09.2017