KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu Toplandı

Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu Toplandı

Kozan Kent Konseyi Genel Kurulu yeni dönem için başkan ve yürütme kurulunu seçti. 

Kamu kurum ve kuruluşları, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan Kent Konseyi Genel Kurulu bu gün saat 14:30'da Belediyemiz Millet Bahçesi Kültür Salonunda toplandı. Yaklaşık 60 temsilcinin katılımı ile gerçekleşen genel kurul toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. 

Kent Konseyi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz'ın başkanlık yaptığı 3 yılın değerlendirmesini yaptığı konuşmasının ardından, kent konseyi faaliyet raporu sunuldu. Kent konseyi başkanlığı seçimine geçilmeden önce divan kurulu oluşturuldu. Türk Eğitim-Sen Kozan Temsilcisi Mürsel Yazıcı divan kurulu başkanlığına, Belediye Başkan Yardımcımız Yaşar Şenöz ve Kızılay Kozan Şube Başkanı Enver Erkuran divan üyeliğine seçildi. 

Kent Konseyi Başkanlığını geçtiğimiz dönem yürüten ve tekrar aday olan Ömer Faruk Kaymaz, tek aday olarak katıldığı seçimde, yapılan açık oylama soncunda yeniden başkanlığa seçildi. Kent Konseyi Yürütme Kurulu oylaması sonucunda ise yürütme kurulu şu üyelerden oluştu; Derya Deniz, Emin Canbolat, Erhan Karaoğlu, Erkan Açıcı, Fatma İzgi, Hikmet Eser, Hüseyin Coşkun Tan, Hüseyin İnan, Kuddusi Çalatlı, Leyla Rahşan Karavelioğlu, Mehmet Gürlen, Metin Cafer Yüce, Nevzat Garip, Nuri Dağlı, Ülkü Şahin, Varol Şahin, Zehra Çiçekli. 

Kozan Kent Konseyi genel kurulu yeniden başkan seçilen Ömer Faruk Kaymaz'ın teşekkür konuşmasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 289 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 28.07.2017