İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Kozan Koleji’nde ‘Yıl Sonu Resim Sergisi’

Kozan Koleji’nde ‘Yıl Sonu Resim Sergisi’

Kozan Koleji öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları çalışmaları düzenledikleri sergi başkan yardımcımız Süleyman Şenoğul'un katılımı ile gerçekleşti.

Sergide öğrencilerinin farklı teknikler kullanarak hazırladıkları çok sayıda resimler yer aldı. Görsel Öğrencilerin yaptığı karma tekniklerden oluşan resim sergisinin açılışı, başkan yardımcımız Süleyman Şenoul Kozan Koleji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emin Canbolat, Yönetim Kurulu Üyeleri okul aile birliği üyeleri ile birlikte yapıldı. Sergi açılışına ilçedeki okulların idarecileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve davetliler katıldı. Sergide öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları resimler sergilendi. Davetliler sergideki eserleri dikkatlice inceleyerek, öğrencilerden eserler hakkında bilgi aldılar. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 484 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019