İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kozan Koleji'nden Başkanımıza  Ziyaret

Kozan Koleji'nden Başkanımıza Ziyaret

Özel Kozan Koleji heyeti Başkanımızı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Özel Kozan Koleji Kurucu Müdürü ve Ortaokul Müdürü Kemal Altıntaş, Kozan Koleji Anadolu Lisesi Müdürü Ali Saim Çağlar ve Kozan Koleji İlkokulu Müdürü Hüseyin Ali Barış'ın da eşlik ettiği ziyarette Başkanımız ve beraberindeki heyet Kozan Kolejindeki eğitim öğretim çalışmaları hakkında istişarede bulundular. Özel Kozan Koleji Heyeti Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'a geçmişte Kozan Koleji ve ilçedeki eğitim öğretime kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız'da  Kozan Koleji heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 166 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 26.04.2019