İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kozan, Kurtuluş Bayramı’na Hazır

Kozan, Kurtuluş Bayramı’na Hazır

Bu yıl 99.'su kutlanacak olan Kurtuluş Bayramı törenleri için Belediyemiz hazırlıklarını tamamladı.

Kurtuluş törenleri için bir dizi etkinlik düzenleyen Kozan Belediyesi, milli mücadele Kahramanları için mevlit programı, şehrin muhtelif yerlerinde Mehteran ve bando gösterileri düzenleyecek.

31 Mayıs Cuma günü Milli Mücadele Kahramanları için mevlit programı,1 Haziran Cumartesi günü şehrin muhtelif yerlerinde Mehteran gösterisi,Adana Büyükşehir Belediyesi bando takımı gösterileri Muhsin Yazıcıoğlu Parkı'nda Âşıklar Konseri ve fener alayı ile devam edecek.

Aynı gün Şehit yakınları ile gazilere vatandaşların da katılımı ile iftar programı düzenlenecek.

2 Haziran Cumartesi sabahı atılacak olan 7 pare top atışıyla birlikte tarihi Hoşkadem Camii önünde başlayacak temsili törenler Hürriyet Kızı'nın kurtarılması, camii önünde yapılacak törenler sonrasında ise Kozan Şehitliği'ne Kurtuluş Yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Başkanımız Kazım Özgan, "Bu yıl 99. yılını kutlayacağımız, güzel Kozan'ımızın düşman işgalinden kurtuluş törenlerinde hemşerilerimize bugünün tarihi önemini bir kez daha yaşatacağız, bu günlerle gurur duymalarını ve bugünü yaşamalarını istiyoruz.

Kaymakamlığımız işbirliği ile yapacağımız kutlama etkinlikleri Kozan' a yakışır olacaktır, çünkü Kozanlı her şeyin en iyisine layıktır" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 277 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.05.2019