ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Spor Futbol Kulübünden Başkan Özgan'a  ziyaret

Kozan Spor Futbol Kulübünden Başkan Özgan'a ziyaret

Kozan Spor Futbol Kulübü başkanı Yusuf Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri başkan Özgan'ı makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu  ve kulüp başkanı Yusuf Sağlam,As başkan Serdar Şahin,yönetim kurulu üyeleri Bekir Ayhan ve Ali Gültekin başkan Özgan'ı ziyaret ederek isminin yazılı olduğu Kozan Spor forması hediye ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette alt yapı ve Kozanlı gençlere önem verdiklerinin altını çizen

Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan Kozan Belediyesi olarak kulüp kurduklarını boks, güreş  gibi branşlarda başarı sağlayacak gençler yetiştiriyoruz yetiştireceğiz de dedi.

Kulüp Başkanı Yusuf Sağlam'da Kozan spor tüm Kozan'ın takımı her kesimin destek olması gerektiğini belirterek Kozan spor'a destek çağrısı yaptı.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2247 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 07.02.2020