ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Yöresel Lezzetleriyle TRT Ekranlarında

Kozan Yöresel Lezzetleriyle TRT Ekranlarında

Kozan'ın hem tarihi dokusuna hem de yöresel lezzetlerine ev sahipliği yapan Arıkan Konağı ulusal basında yerini almaya devam ediyor.

TRT 2 ekranlarında önümüzdeki aydan itibaren yayınlanacak olan  Erhan Toptimur'un yönetmenliğini yaptığı, sunuculuğunu ise Yunus Emre Akkor'un üstlendiği "Sarayın Lezzetleri" adlı programın çekimleri Arıkan Konağında yapıldı.

Programın çekimlerinde ilçemizin yöresel lezzetlerinin yanı sıra Arıkan Konağı ve Tarihi mekanlarda gerçekleşti. Önümüzdeki ay TRT 2 ekranlarında yayınlanacak olan Sarayın Lezzetleri adlı programda Kozan'a yer verileceği kaydedildi.

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan yaptığı açıklamada; "Kozan'ımızın tarihi dokusu, sosyal ve kültürel faaliyetleri ile yöresel lezzetlerinin ulusal kanallarda tanıtım için Kozan Belediyesi olarak gerekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TRT 2 ekranlarında yayınlanan Sarayın Lezzetleri adlı programın çekimleri tarihi Arıkan Konağı'nda çekimleri gerçeklemiştir. Önümüzdeki günlerde Kozan'ımızın lezzetlerini, tarihi  dokusunu TRT ekranları aracılığı ile tüm dünya izleyecektir. Kozan Belediyesi olarak ilçemizin turizme kazandırılması için çalışmalarımız devam etmektedir hedefimiz geçmişte olduğu gibi bugünde daha ferah ve yaşanabilir bir Kozan'ı gelecek nesillerimize bırakmaktır" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 331 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 03.12.2019