ŞEVKİYE MAHALLESİ 540 ADA 14 PARSEL UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

 ŞEVKİYE MAHALLESİ 540 ADA 14 PARSEL UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

Devamı...

ŞEVKİYE MAHALLESİ SANAYİ TRAFO UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

ŞEVKİYE MAHALLESİ SANAYİ TRAFO UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Lise Arkadaşlarından Başkanımıza  Ziyaret

Lise Arkadaşlarından Başkanımıza Ziyaret

Başkanımız  Mimar Kazım Özgan'ı 1982 yılında mezun olduğu Kozan Endüstri Meslek Lisesi'nden sınıf arkadaşları makamında ziyaret ettiler. Lise arkadaşları Başkanımıza yeni görevinde başarılar dileyerek Kozan üzerine bir dizi sohbette de bulunarak geçmişi de yad ettiler.

37 yıl önce Kozan Endüstri Meslek Lisesi'nden mezun olan ve bugün Türkiye'nin farklı şehirlerinde ikamet eden ve çeşitli meslek dallarında görev alan  Başkanımız Mimar Kazım Özgan'ın sınıf arkadaşları Başkan Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Daha önce on yıl boyunca memleketleri Kozan'a  önemli hizmetler kazandıran Mimar Kazım Özgan'ın yeni dönemde de önemli proje ve hizmetlere de imza atacağından emin olduklarını kaydeden Başkan Özgan'ın sınıf arkadaşları Özgan'a yeni görevinde başarılar dilediler.

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ve sınıf arkadaşlarından oluşan 45 kişilik grup daha sonra İskele Kafe tesisini gezerek Kozan Barajı üzerinde  serin sularında Derin Sis Teknesi'nde tur yapma imkanı buldular. Başkan Özgan ve beraberindeki heyet daha sonra Dağılcak Sosyal Tesisleri'nde öğle yemeğinin ardından Kozan Kalesini de ziyaret ettiler. Kozan Belediyesi bünyesinde işletilen tesisleri gezen Başkan Özgan'ın lise arkadaşları tesisler hakkında Başkan Mimar Kazım Özgan'dan bilgi aldılar.

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ise otuz yedi yıl önce aynı sırada oturdukları arkadaşlarıyla bir arada olmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek bugün Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bulunan arkadaşlarının Kozan'ın Türkiye genelinde tarihi ve turistik mekanları ile tanıtımı noktasında destek istedi. Başkan Özgan'ın arkadaşları ise gittikleri şehirlerde mutlaka arkadaş ve dostlarını giderek değişen ve gelişen Kozan'a getireceklerini ifade ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 148 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.06.2019