İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Millet İttifakı Kozan Seçim Bürosu Açılışına Davet

Millet İttifakı Kozan Seçim Bürosu Açılışına Davet

İYİ Parti ve CHP Kozan İlçe Teşkilatları tarafından yapılan açıklamada, seçim bürosu açılışına tüm Kozan halkının davet edildiği belirtildi.

İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Kozan ilçe başkanlıkları tarafından yapılan açıklamada, "Milet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayımız Sayın Musa Öztürk'ün 08.02.2019 Cuma günü saat 17.30'da Üstün Sokak İmamhatip Lisesi kavşağında seçim bürosunun açılışı, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Zeydan Karalar ve Milletvekillerimizin katılımıyla gerçekleşecektir. Seçim Büromuzun açılışına tüm Kozanlı hemşehrilermiz davetlidir" denildi.

Millet İttifakı Belediye Başkanımız Musa Öztürk ise yapmış olduğu açıklamada; "Çok değerli Kozan Halkı, 31 Mart seçimlerinde üzerimizdeki karabulutları dağıtmak için bir olalım diri olalım iri olalım. Hep beraber ülkemizin makûs tarihini değiştirelim. Bu vesileyle sekiz Şubat Cuma günü saat 17.30'da seçim bürosu açılışında buluşalım" dedi.

 

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 266 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 07.02.2019