Müdür Kınalı'dan Başkanımıza Davet

Müdür Kınalı'dan Başkanımıza Davet

Kozan Ahmet Cevdet Çamurdan İlk ve Ortaokulu Müdürü Mehmet Kınalı ve beraberindeki heyet 31 Mart yerel seçimleri sonrası Belediyeyiz Başkanlık görevine gelen başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak okul olarak gerçekleştirecekleri resim sergisine de davet ettiler.

Okul Müdürü Kınalı ve beraberinde sergiyi tasarlayan okul Görsel Sanatlar Öğretmeni Esma Sert ile Başkan Özgan'a yeni görevinde başarılar dileyerek 3 Mayıs Cuma günü Ahmet Cevdet Çamurdan İlk ve Ortaokulu'nda gerçekleştirecekleri resim sergisine davet ettiler.

Tamamı öğrencilerin çeşitli materyallerle hazırladığı serginin açılışına davet edilen Başkanımız ise Okul Müdürü Mehmet Kınalı ve serginin öncülüğünü yapan Görsel Sanatlar Öğretmeni Esma Sert'e nazik ziyaret ve davetlerinden dolayı teşekkür ederek okulun faaliyetleri hakkında istişarede bulundular. Başkanımız  kendi Mahallesi olan Tavşantepe Mahallesi'nde bulunan Ahmet Cevdet Çamurdan ilk ve ortaokulunun programına katılmanın kendisine mutluluk vereceğini ifade ederek sergi çalışmasında yer alan öğretmen ve öğrencileri şimdiden tebrik etti.  

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 128 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019