İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Müdür Kınalı'dan Başkanımıza Davet

Müdür Kınalı'dan Başkanımıza Davet

Kozan Ahmet Cevdet Çamurdan İlk ve Ortaokulu Müdürü Mehmet Kınalı ve beraberindeki heyet 31 Mart yerel seçimleri sonrası Belediyeyiz Başkanlık görevine gelen başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak okul olarak gerçekleştirecekleri resim sergisine de davet ettiler.

Okul Müdürü Kınalı ve beraberinde sergiyi tasarlayan okul Görsel Sanatlar Öğretmeni Esma Sert ile Başkan Özgan'a yeni görevinde başarılar dileyerek 3 Mayıs Cuma günü Ahmet Cevdet Çamurdan İlk ve Ortaokulu'nda gerçekleştirecekleri resim sergisine davet ettiler.

Tamamı öğrencilerin çeşitli materyallerle hazırladığı serginin açılışına davet edilen Başkanımız ise Okul Müdürü Mehmet Kınalı ve serginin öncülüğünü yapan Görsel Sanatlar Öğretmeni Esma Sert'e nazik ziyaret ve davetlerinden dolayı teşekkür ederek okulun faaliyetleri hakkında istişarede bulundular. Başkanımız  kendi Mahallesi olan Tavşantepe Mahallesi'nde bulunan Ahmet Cevdet Çamurdan ilk ve ortaokulunun programına katılmanın kendisine mutluluk vereceğini ifade ederek sergi çalışmasında yer alan öğretmen ve öğrencileri şimdiden tebrik etti.  

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 182 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019