Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Özgün Haline Yeniden Kavuştu

Muhsin Yazıcıoğlu Parkı Özgün Haline Yeniden Kavuştu

Belediyemiz tarafından 2009 yılında yapılan ve Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun adı verilen Muhsin Yazıcıoğlu Parkı yeniden özgün haline kavuşturuldu.

Göç yolu üzerindeki 3 hektarlık alana yapılmış olan Muhsin Yazıcıoğlu Parkı geçtiğimiz yıllarda park içine yapılan cafe genişletilmiş ve vatandaşların dinlenme alanı daralmıştı. 2019 mahalli seçimleri sonrasında yönetime yeniden gelen Başkanımız  Kazım Özgan'ın talimatı ile park yeniden eski özgün haline kavuşturuldu.

 Başkanımız Mimar Kazım Özgan, "Park ve Bahçeler Müdürlüğü  ekiplerimiz parklarda bakımlarının yanı sıra kenti güzelleştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarımız sadece peyzaj çalışması ile kalmayıp Muhsin Yazıcıoğlu Parkı'nda olduğu gibi diğer parklarımızda da vatandaşlarımızı rahatsız edici bazı yapıları da kaldırıp vatandaşların kullanabileceği mekânlar haline dönüştürmekteyiz." dedi.

Öte yandan, vatandaşlar ise Muhsin Yazcıoğlu Parkı'nın eski haline getirilmesinden dolayı duymuş oldukları memnuniyetleri ifade edip Başkanımıza  teşekkür ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 553 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 20.05.2019