Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Muhtar Akça’dan Başkan Özgan’a Teşekkür

Muhtar Akça’dan Başkan Özgan’a Teşekkür

Kozan'a bağlı Ferhatlı Mahallesi Muhtarı Mustafa Akça yıllardır el vurulmayan mahallelerinin yollarının tadilatı için düğmeye basan Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'a teşekkür etti.

Orda bir köy var uzakta o köy hepimizin köyümüzdür diyen Ferhatlı Mahallesi Muhtarı Mustafa Akça; "Uzun yıllar mahallemiz hizmetlerden geri kalmıştı. Mahallemizin dar patika yollarından değil araçlar insanlar bile yürümekte zorlanıyordu. Ferhatlı Mahallesi'nin sesine kulan veren Kozan Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan'a hemşerilerimizin talebini ilettik. Sayın Başkanımız sağolsun bir an bile düşünmeden hemen mahallemize iş makinelerini gönderdi. Bugün Ferhatlı Mahallemizin yolları yapılıyor. Artık Ferhatlı Mahallemizin yolları daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşacak. Hemşerilerimiz artık mağdur olmayacaklar. Ferhatlı Mahallemiz adına Sayın Başkanımız Mimar Kazım Özgan'a sonsuz şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 306 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.08.2019