Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Ömer Faruk Kaymaz'dan Birlik Beraberlik Yemeği

Ömer Faruk Kaymaz'dan Birlik Beraberlik Yemeği

Belediye meclis üyesi İş adamı Ömer Faruk Kaymaz başkanımız Mimar Kazım Özgan, Meclis üyelerimiz,Meclis üyesi adayları ile başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz  ile birlik beraberlik yemeğinde bir araya geldiler.

Yemekte bir konuşma yapan başkanımız Mimar Kazım Özgan; "Her şeye rağmen her engellemelere rağmen hizmet noktasında elimizden geleni  yapıyoruz,yapacağız da.Hizmet noktasında önümüzü kesseler de,aldırış etmeden önümüze bakıp Kozan'a hizmet noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz.Sizlerden ricamız lütfen dedikodulara kulak asmayın,Bizim yapacak daha çok işimiz var.Biz hizmetkarız vatandaşımız efendi.Onun için Kozan'a yapılacak projelerde manevi desteğiniz olsun yeter.Ömer Faruk Kaymaz abimize bu yemekten dolayı teşekkür ediyorum."Dedi.

Belediye meclis üyesi iş adamı Ömer Faruk Kaymaz'da yaptığı konuşmada; " Belediye başkanımız,Meclis üyelerimiz başkan yardımcılarımız,Müdürlerimiz çalışan memur arkadaşlarımız ile sırt sırta vereceğiz,Omuz omuza vereceğiz,şartlarımızın zor olduğunu biliyoruz,karşımızdakilerin nasıl davrandığını nasıl davranacaklarını biliyoruz.Biz insanca ve iyi niyetli düşünen insanlarız.Onlar kötü düşünse de biz onlara daha samimi yaklaşacağız.Sizden ricamız Belediyeye gelen vatandaşı güler yüzle karşılayın onların önüne düşün ve işini halledelim.Bu hareket başkanımızı yüceltir ve büyütür hem de  Belediyemizin itibarını artırır. Diye konuştu.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 251 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 03.07.2019