İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Orhan ve Aşan'dan başkanımıza  Ziyaret

Orhan ve Aşan'dan başkanımıza Ziyaret

Adana Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge koordinatörü İlhami Orhan ve ASKİ 2.bölge müdürü Ali Aşan Başkanımızı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Özellikle Kozan'a yapılacak hizmetler noktasında fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Orhan ve Aşan başkanımıza hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Başkanımız ise; " İlhami bey hem de Ali bey ile önceki dönem beraber çalıştık.Şu an da Büyükşehir belediyesi tarafından görevlendirilen görevlerinde başarılar diliyorum.Kozan'a yapılacak hizmetler noktasında ortak hareket ederek ilçemiz için elimizden geleni en iyisini yapacağız" dedi.

Ziyarette Başkan yardımcımız Ruhi Gül ile belediye meclis üyesi Volkan Bayrakçı'da hazır bulundu.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 255 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.05.2019