Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Özgan "Kozan Bölgenin Parlayan İlçesi Olacak"

Özgan "Kozan Bölgenin Parlayan İlçesi Olacak"

Adana'dan Kozan'a bir dizi ziyaret için gelen ve Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret eden Aler Yağ fabrikası sahibi Ali Çetin Önder, Yaltır Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi sahibi ve genel müdürü Mehmet Yaltır ile beraberindeki iş insanları Kozan'a hayran kaldılar.

İlçenin tarihi ve turistik mekanları ile  ilçenin geçmişine ışık tutan Kozan Kent Müzesi, tarihi Kozan Kalesi ve İskele Kafe'yi gezerek Tekne turu yaptılar.

Dağılcak Sosyal Tesislerinde dinlenen ve yemek yiyen iş insanları Kozan'a hayran kaldıklarını belirterek Kozan'a yapılacak yatırımlar hakkında Belediye Başkanı  Mimar Kazım Özgan ile fikir alışverişinde bulundular.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret eden iş insanları Ali Çetin Önder ve Mehmet Yaltır Aler yağ  Natürel sızma zeytin yağı ile zeytin çeşitlerinden oluşan hediye takdiminde bulundular.

Kozan'ın yatırımcı çekecek, cazibe ve merkezi bir ilçe haline getirmek için Kozan Belediyesi olarak ellerinden gelen çaba ve gayreti gösterdiklerini ifade eden Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; "Mert ve yiğit insanların diyarı şirin ilçemiz Kozan'ımızı  iş insanlarını buraya çekmek için cazibe merkezi haline getirmemiz gerekiyor. Onun için elimizden gelen çaba ve gayreti sarf ediyoruz. Kozan önümüzdeki dönemlerde hem iş alanlarında hem de turizm anlamında bölgenin parlayan ilçesi olacak."dedi.

İş insanları Ali Çetin Önder ve Mehmet Yaltır ise Kozan'a hayran kalırken özellikle turizm alanında cazibe merkezi olabilecek bir yapıya sahip ilçe diye bahsettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 233 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 12.07.2019