İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Parke Döşeme Çalışmalarımız Sürüyor

Parke Döşeme Çalışmalarımız Sürüyor

Belediyemiz, altyapısı tamamlanan sokakları iyileştirme çalışmaları kapsamında şehrin birçok noktasında bozulan yollarda yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ve Şantiye Şefliği tarafından yürütülen çalışmalarda Karacaoğlan Mahallesi'nde sekiz sokakta başlatılan kilit parke taşı döşeme çalışmalarında yaklaşık 11 bin metrekare kilit parke taşı döşenecek. Tuğran Sokak'tan başlatılan çalışmanın Tünel, Sezer, Kübra, Kardelen, Cennet, Karafatma ve İnce sokakta devam edeceği kaydedildi. 

Belediye ekiplerimizin çalışması sonucunda yollar güzel bir görünüme ve rahat bir kullanıma kavuşuyor.

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "Belediyemiz ekiplerinin gerek ilçe merkezinde gerekse kırsal mahallelerde yol bakım ve onarım çalışmaları yapmaktadır. Hava şartları el verdiği ölçüde parke ve yol bakım çalışmalarını aralıksız sürdüreceğiz. Tek amacımız hemşerilerimizin tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak. İnşallah en kısa sürede kilit parke taş döşenmemiş yol kalmayana kadar, imkanlar dahilin de çalışmalarımız devam edecektir"  dedi.

Sorumluluğu büyükşehir belediyesine ait olan yollardaki bozulmalardan dolayı vatandaşların talebi üzerine Kozan Belediyesi birtakım müdahalelerde bulunarak cadde ve bulvarlara yama çalışması da gerçekleştiriyor.

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 209 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 23.01.2019