İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Parklara Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Parklara Bakım ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerimiz, Ersan Arıkan ve Alparslan Türkeş Parkı'na çiçek dikimini ve bakım onarıma hız verdi.

Belediyemiz parklardaki bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra Park Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerince Kozan genelinde, özellikle merkezi parklarda çiçek dikimi yapılıyor. Çeşitli renklerde dikilen çiçekler parklara renk katacak. Ersan Arıkan ve Alparslan Türkeş Parkı'nda yapılan çiçek dikimlerinin diğer merkezi parklarda da devam ettiği kaydeden Başkanımız,"Parkların bakım ve onarımına büyük önem veriyoruz. Parklarımızda büyük eksikler mevcut olup giderilmeye çalışılmaktadır. Vatandaşlarımızın dinlenmek için zaman geçirdiği parkların daha güzel görünmesi için ekiplerimiz mevsimlik çiçek ekimine başladı." Dedi.

Dikilen çiçekler ile şehrin daha estetik bir görünüme kavuşacağını ifade eden Başkanımız ;"Şehrimizde halkımızın gözlerine ve ruhlarına hitap edecek modern bir görüntü kazandırmak amacıyla ekiplerimiz ile birlikte çiçek dikimi ve peyzaj çalışmalarını başlattık. Şehrimizin daha sağlıklı ve modern bir görünümde olması için çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek. Çiçek dikimini gerçekleştirdiğimiz bütün bölgelerde halkımızın gerekli hassasiyetleri göstereceklerinden eminin. Şehrimize çiçeklerimiz hayırlı olsun" diye konuştu.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 210 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 08.05.2019