İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Parklarda Ağaçlar Kireçlendi

Parklarda Ağaçlar Kireçlendi

Kozan Belediyesi, parklarda yer alan ağaçları her türlü zararlı haşereden korumak amacıyla ağaçların gövdelerine kireçleme çalışması tamamladı. Parklarda yapılan kireçleme çalışmaları vatandaşlar tarafından beğeni topladı.

Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ağaçların gelişimini kuvvetlendirip haşereler karşı koruyup sağlıklı kılmak amacıyla, ağaçlara zarar veren her türlü haşereye karşı mücadelenin yapıldığı kaydedildi.

İlçe genelindeki bütün parklarda bulunan ağaçların köklerine kireçleme ve genel bakım çalışmalarından memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar; "Kozan'a hizmet eden herkese çok teşekkür ediyoruz, Kozan Belediyesi'nin çalışmalarını beğeniyoruz. Çalışanlar büyük bir çaba sarf ederek, titizlikle çalışmalarını sürdürüyorlar. Önce çimleri biçtiler, sonra ağaçların köklerini boyayarak haşerelerden korumaya çalışıyorlar. Mahallemiz ve parklarımız ise çok temiz. Belediye Başkanımız sadece insanlara hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Kozan'da her şey çok güzel, Kozan'da yaşadığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Hizmetlerinden dolayı Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve ekibine teşekkür ediyoruz" dediler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 91 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 05.08.2019