Parklarda Ağaçlar Kireçlendi

Parklarda Ağaçlar Kireçlendi

Kozan Belediyesi, parklarda yer alan ağaçları her türlü zararlı haşereden korumak amacıyla ağaçların gövdelerine kireçleme çalışması tamamladı. Parklarda yapılan kireçleme çalışmaları vatandaşlar tarafından beğeni topladı.

Kozan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ağaçların gelişimini kuvvetlendirip haşereler karşı koruyup sağlıklı kılmak amacıyla, ağaçlara zarar veren her türlü haşereye karşı mücadelenin yapıldığı kaydedildi.

İlçe genelindeki bütün parklarda bulunan ağaçların köklerine kireçleme ve genel bakım çalışmalarından memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar; "Kozan'a hizmet eden herkese çok teşekkür ediyoruz, Kozan Belediyesi'nin çalışmalarını beğeniyoruz. Çalışanlar büyük bir çaba sarf ederek, titizlikle çalışmalarını sürdürüyorlar. Önce çimleri biçtiler, sonra ağaçların köklerini boyayarak haşerelerden korumaya çalışıyorlar. Mahallemiz ve parklarımız ise çok temiz. Belediye Başkanımız sadece insanlara hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Kozan'da her şey çok güzel, Kozan'da yaşadığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Hizmetlerinden dolayı Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve ekibine teşekkür ediyoruz" dediler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 320 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 05.08.2019