ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Portakal Çiçeği Festivalinin Bir Adımı Kozan’da Yapılacak

Portakal Çiçeği Festivalinin Bir Adımı Kozan’da Yapılacak

Bu yıl Adana'da 5-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek  olan Portakal Çiçeği Festivalinin bir ayağın Kozan'da yapılacak.

Adana Büyükşehir Belediye başkanı Zeydan  Karalar Kozan Belediye başkanı  Kazım Özgan'ı ziyaret ederek ilçenin sıkıntıları noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette yolların bir an evvel yapılması ve Tarih ve turizm değerlerinin değerlendirilmesi noktasında çalışmalar yapılması istenen ziyarette  ilçenin tarihi ve turistik mekanlarında incelemelerde bulundular.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı  Zeydan Karalar ilk olarak Kozan Belediyesini ziyaret  etti.Burada bir dizi görüşmelerin ardından Kozan Kalesi,Arıkan Konağı ile Mustafa Kemal Sokakta incelemelerde bulunuldu.Karalar Her yıl Nisan ayında yapılan Portakal Çiçeği Festivalinin bir ayağının Kozan'da yapılması için çalışma yapılması için talimat verdi.

Karalar Kozan Kalesi gibi tarihi yerlerin turizme kazandırılması için Adana Büyükşehir Belediyesi Üniversiteden akamedisyenler ile çalışmalar yapıldığını belirtti.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Adana Büyükşehir Belediye başkanı Zeydan Karalar'a  kilim ve tapan bıçağı hediye etti.

Ziyaret sonrası Karalar ve Özgan ilçenin tarihi ve turistik mekanları olan Kozan Kalesi, Arıkan Konağı, Tarihi Mustafa Kemal  Sokak ile tarihi mekanları ziyaret ettiler. Heyet daha sonra Anavarza Antik Kentini de ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Ziyaretler sırasında Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ilçenin tarihi ve turistik mekanları noktasında Başkan Karalar'a bilgi verdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan daha sonra Anavarza antik kentinde incelemelerde bulundu.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 3391 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.01.2020