AFALT MICIR ALIMI İHALE İLANI

Asfalt Mıcır Alımı ilanı

Devamı...

ŞAMPİYON KOZAN BELEDİYESPOR 3.LİG’DE

ŞAMPİYON KOZAN BELEDİYESPOR 3.LİG’DE

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4. grupta şampiyon olarak 3.lige yükselen takım Kozan Belediyespor oldu. Kozan Belediyespor ligin son maçında, Karaman Belediyespor’u kendi evinde1-0 yendi.

Takımını aylardır hiç bir deplasman maçından yalnız bırakmayan Kozan Belediyespor taraftarının akın ettiği maç 15:00’te Konya Selçuklu Stadyumunda başladı. Maçın tek golü 37.dakikada karambolden Kozanspor oyuncusu Abdurrahman Şahan’dan geldi. İlk yarının sonlarına doğru ataklarını sıklaştıran Karamanspor, Kozanspor kalesinde tehlikeli anların yaşanmasına neden oldu. Başa baş bir mücadelenin izlendiği ikinci yarıda Kozan Belediyespor skordaki üstünlüğünü korumayı bildi. Bitiş düdüğünün ardından takım, teknik heyet ve taraftarlar stadyumda şampiyonluk coşkusunu doyasıya yaşadılar.

Sezon boyunca Kozan taraftarının coşkulu desteği ile takımı motive ettiğini ve taraftarın şampiyonlukta çok büyük bir payı olduğunu dile getiren klüp başkanı Ahmet Atıcı, “Büyük maddi imkansızlıklara rağmen aylardır liderlik koltuğunda oturuyorduk. Şampiyonluğu ve profesyonel lig biletini bileğimizin hakkı ile aldık. Oyuncularımız, hocamız Mesud Demiroviç, tüm teknik ekip ve klüp yönetimi olarak bu şampiyonluğu hakettiğimize inanıyorum. Takımımızın en büyük destekçisi Kozan Belediyesi ve sayın başkanımız Musa Öztürk oldu. Başkanımızın bize duyduğu güveni boşa çıkarmadığımız için de ayrıca mutluyuz. Şimdi artık 3.lig hasretini dindiren Kozanımız için kutlama zamanıdır.” dedi.

Kozan Belediyesi olarak 3.lig yolunda Kozansporun her zaman maddi manevi yanında olmaya çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Musa Öztürk “Başkanlığımızın birinci yılını doldurduğumuz şu günlerde Kozansporun 3.lige çıkması, inancın, tüm imkansızlıkları ve olumsuzlukları ortadan kaldıracağının en büyük göstergesidir. Biz taraftarımıza, takımımıza, hocamıza ve klübümüze inandık. Kendilerini tüm sezon boyunca gösterdikleri gayretlerinden ve kazandıkları şampiyonluktan dolayı yürekten kutluyorum. 3.ligde de takımımızın tüm eksiklerini, ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşılayacağız. İnanıyorum ki bu taraftar, bu takım bizim de desteğimizle 3.ligde de büyük başarılara imza atacaktır.” dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2569 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 12.04.2015