İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Sanayi Esnafından Başkanımıza Teşekkür

Sanayi Esnafından Başkanımıza Teşekkür

Aşırı yağışlar sonucu Kozan Küçük Sanayi Sitesi'nde yaşanan su baskınlarını çözmek ve sanayi esnafının mağduriyetini gidermek için Belediyemiz kendi sorumluluk sahasında olmamasına rağmen sanayi sitesinde dere ıslah çalışması başlattı.

Sanayi sitesinde yaşanan su baskınlarının yaşanmaması için Belediyemizden mağduriyetlerinin giderilmesini isteyen Kozan Küçük Sanayi esnaflarından İmdat Barış, "Sanayi sitemizde aşırı yağmur yağdığında sel felaketleri olmaktadır. Benim işyerimde sanayi sitesinin alt kısmında olup, Şevkiye Varsaklar ve Çanaklı Mahalleri'nden gelen yağmur suları komple bu bölgeyi gölete döndürmektedir.  Defalarca yetkililere bildirdik. Gerekli önlemleri ASKİ olarak alacaklarını söylediler. Ama her defasında geçici çözümler üretiliyor. Sel baskınlarına karşı böyle kalıcı çözüm istiyoruz. Dolayısıyla şu an Kozan Belediyesi'nden bir yardım aldık. ASKİ'ye söyledim, ama yapacaklarını söylemelerine rağmen bir çare ve çözüm bulmadılar. Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk'ten Allah Razı olsun. Kozan Belediyesi iş makinelerini gönderdi. Şuan sel baskınlarına karşı dereyi ıslah ediyorlar. Bir an önce büyük borular döşenerek köklü çözüm bulunmasını istiyoruz. Yetkililerde mağdur durumda olan vatandaşlarımızın mağduriyetini acil olarak çözmelerini bekliyoruz. Emeği gecen Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk'e ve ekibine teşekkür ediyorum." Dedi.

 

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 198 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 23.01.2019