ŞEVKİYE MAHALLESİ 540 ADA 14 PARSEL UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

 ŞEVKİYE MAHALLESİ 540 ADA 14 PARSEL UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

Devamı...

ŞEVKİYE MAHALLESİ SANAYİ TRAFO UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

ŞEVKİYE MAHALLESİ SANAYİ TRAFO UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Sosyal Tesislerimiz yeniden Vatandaşların Uğrak yeri Haline Geliyor

Sosyal Tesislerimiz yeniden Vatandaşların Uğrak yeri Haline Geliyor

31 Mart yerel seçimleri sonrası göreve gelir gelmez ilk talimatı belediye bünyesinde işletilen sosyal tesislerin yeniden canlandırılması, tarihi ve doğal mekanların yeniden eski halini alması için ekiplerine talimat veren Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda belediye bünyesinde işletilen sosyal tesislerde tadilat ve yenileme çalışmalarının ardından vatandaşlar bu tesislere yoğun ilgi göstermeye başladılar.

Gerek Kozan merkez gerek ise şehir dışından gelen vatandaşların uğrak mekanı haline gelen Sodes Düşler Alemi, Dağılcak Piknik Alanı, Sodes ve Dağılcak arası yürüyüş yolu, Kozan Barajı, Kozan Kalesi ve Manastır Piknik alanı gibi belediye bünyesinde işletilen sosyal tesislerin bulunduğu alanlara ilgi ve alaka giderek artarken son olarak Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelleri ve Şehit Mehmet Oflaz Yatılı İlköğretim Bölge Okulu personelleri bu mekanlara gezi düzenlediler.

Tesisleri gezip piknik yapan grup sosyal tesislerin bulunduğu mekanlarda da fotoğraf çekilmeyi ihmal etmediler. Eğitim camiasından oluşan grup daha sonra Sodes Düşler Alemi ve Dağılcak arasında  yeniden açılan yürüyüş yolunda da yürüyüş yapmayı ihmal etmediler. Kozan Barajının etrafında serinleme imkanı da bulan ekipler günün tamamını sosyal tesislerde geçirdiler.

Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Şehit Mehmet Oflaz Yibo personellerinin belediye bünyesinde işletilen ve yapılan hizmetlerle yeniden canlandırılan sosyal tesislerde verimli bir gün geçirdikleri öğrenildi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 122 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.06.2019