"Sosyal Yaşam Merkezi "Çevre Düzenleme Çalışmaları

"Sosyal Yaşam Merkezi "Çevre Düzenleme Çalışmaları

Belediyemizin  Avrupa Birliği (AB) projesine olan "Kadın Sosyal Yaşam Merkezi"´nin çevre düzenleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Belediyemiz  ekipleri Şevkiye Mahallesinde yer alan ve belediyeye ait olan yaklaşık 3 dönümlük alanda yapılan Kadın Sosyal Yaşam Merkez binasının çevre düzenleme çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Başkanı Mimar Kazım Özgan, "Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne ekiplerimiz yoğun bir çalışma içerisinde olup gerek şantiye gerekse Park ve Bahçeler ekiplerimiz tarafından şehrimiz dört bir yanında çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Şantiye ekiplerimiz çukurlardan geçilmeyen yolların bakımını sürdürürken Park ve Bahçeler ekiplerimizde parkların genel bakımının yanı sıra kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla çalışmaktalar. Bu kapsamda Sosyal Yaşam Merkezi'nin çevre düzenleme çakışmaları şantiye ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yoğun bir şekilde devam etmektedir. Kozan'ımızda sosyal yaşantıya katkı sağlamanın yanında hizmet hamlelerimiz aratarak devam edecektir." dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 248 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 22.08.2019