Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

"Sosyal Yaşam Merkezi "Çevre Düzenleme Çalışmaları

"Sosyal Yaşam Merkezi "Çevre Düzenleme Çalışmaları

Belediyemizin  Avrupa Birliği (AB) projesine olan "Kadın Sosyal Yaşam Merkezi"´nin çevre düzenleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Belediyemiz  ekipleri Şevkiye Mahallesinde yer alan ve belediyeye ait olan yaklaşık 3 dönümlük alanda yapılan Kadın Sosyal Yaşam Merkez binasının çevre düzenleme çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Başkanı Mimar Kazım Özgan, "Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne ekiplerimiz yoğun bir çalışma içerisinde olup gerek şantiye gerekse Park ve Bahçeler ekiplerimiz tarafından şehrimiz dört bir yanında çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Şantiye ekiplerimiz çukurlardan geçilmeyen yolların bakımını sürdürürken Park ve Bahçeler ekiplerimizde parkların genel bakımının yanı sıra kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla çalışmaktalar. Bu kapsamda Sosyal Yaşam Merkezi'nin çevre düzenleme çakışmaları şantiye ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından yoğun bir şekilde devam etmektedir. Kozan'ımızda sosyal yaşantıya katkı sağlamanın yanında hizmet hamlelerimiz aratarak devam edecektir." dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 156 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 22.08.2019