Türk Eğitim-Sen'den Başkanımıza Ziyaret

Türk Eğitim-Sen'den Başkanımıza Ziyaret

Türk Eğitim-Sen Kozan Şube yönetimi Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ü ziyaret etti. Başkanımızın makamındaki ziyarete sendikanın Kozan Şube Başkanı Mustafa Kara ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Sendika Başkanı Mustafa Kara, Başkanımıza eğitimcilerin çalışma koşulları ve ilçedeki eğitim kurumlarının çalışmaları hakkında bilgi verdi; Başkanımıza sendikalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. 

Görüşme hakkında kısa bir açıklama yapan Başkanımız, Türk Eğitim-Sen Kozan Şube Başkanı ve yönetim kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkanımız açıklamasında; "Türk Eğitim-Sen Başkanımız ve kıymetli yönetim kurulu üyeleri ile fırsat buldukça bir araya gelmeye çalışıyoruz. Sendikamızın çalışmalarına elimizden gelen desteği veriyoruz. İlçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları ile görüşmeler yapıyor ve Kozanımıza daha iyi nasıl hizmet ederizi konuşuyoruz. Sayın Kara'ya belediyemizin çalışmaları hakkında ve cuma günü yapacağımız açılışımız hakkında da bilgi verdik. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi. 

Kozan Belediyesi 30 Mart Cuma günü (yarın) Çukurova Kalkınma Ajansı'ndan aldığı destekle hayata geçirdiği iki büyük projenin açılışını yapacak. Geçtiğimiz yıl tamamlanan Yiğenoğlu Sokağı Sağlıklaştırma Projesi ve Yapıcı Konağı Restorasyon Projesinin açılış töreni yarın saat 14:30'da Yiğenoğlu Sokağında düzenlenecek.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 344 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.03.2018