İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Üniversite Heyeti'nden Başkanımıza Ziyaret

Üniversite Heyeti'nden Başkanımıza Ziyaret

Çukurova Üniversitesi Kozan İşletme Fakültesi İdare heyeti ve Meslek Yüksek Okulu idaresi Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kozan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Saliha Kırıcı, Müdür Yardımcısı ve Öğretim Görevlisi Yelda Gündüzalp İlbeyli, Kozan Meslek Yüksekokulu Sekreteri Kasım Dağlı ile Kozan İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan Yılmaz Kandır ve Kozan İşletme Fakültesi Sekreteri Cüneyt Sorgun'un eşlik ettiği ziyarette Başkanımız ve beraberindeki heyet Kozan ve ilçedeki yüksek öğrenim konuları üzerine bir dizi sohbette bulundular.

Çukurova Üniversitesi heyeti 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrası Kozan Belediye Başkanlığı görevine gelen başkanımıza yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız ise yüksekokul heyetine teşekkür etti. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 191 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 26.04.2019