Faydalı Mahallesi 541, 544, 547, 552, 644 ve 741 Parsellerin İmar Planı İlanı

Faydalı Mahallesi

Devamı...

Salmanlı Mahallesi 106 Ada 302,303,306,308 ve 309 Parsellerin İmar Planı İlanı

Salmanlı Mahallesi

Devamı...

Kozan Belediyesi Sürekli İşçi Kadrosuna/İşçi Statüsüne Geçirilecek İşçilerin Sözlü Sınav Sonuç Listesi

Sözlü Sınav Sonuç Listesi 1 Sözlü Sınav Sonuç Listesi 2  

Devamı...

İl Otlatma Planı Onayı Duyurusu

4342 Sayılı Mera Kanunu ve bu kanuna bağlı çıkartılan yönetmelik hükümleri çerçevesinde kabul edilen "İl Otlatma Planı" hakkındaki Valilik Makamı'nın 25/01/2018 Tarih ve 256771 Sayılı olurları yazımız ekinde sunulmaktadır. Ek Aşağıdadır İl...

Devamı...

Belediyemiz Taşeron Sınavı İtiraz Komisyonu Kararının Tebliğ Edilmesi Duyurusu

Valilik Yazı Eki 1 Valilik Yazı Eki 2

Devamı...

Kozan Belediyesi Sürekli İşçi Kadrosuna/İşçi Statüsüne Geçirilecek İşçilerin Sözlü Sınav Listesi

Özel Güvenlik Hizmet Alımı Listesi Temizlik İşleri Listesi Destek Personel Alım Listesi

Devamı...

Uygulama İmar Planı İlanı

İlçemiz Şevkiye mahallesi 1616 Ada 3 Parselde (25 Ada 12 Parsel) 1/1000 Ölçeklli Uygulama İmar Planı İlan Tutanağı İlan Meclis Kararları Büyükşehir Meclis Kararları Plan Örneği

Devamı...

Ünlü Aktör Nuri Alço Kozan'da

Ünlü Aktör Nuri Alço Kozan'da

Kozanlı yazarın kısa filmi baba ocağında çekiliyor. 

Belediyemiz film ve reklam çekimlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Gişede büyük başarı yakalayan Veda Mektubu Ankara Yazı ve Bordo Bereliler Suriye filmlerinin ardından Kozan bir film ekibini daha ağırlıyor. 

Kozanlı Yazar Ayça Öztorun'un öyküsünü ve senaryosunu yazdığı kısa filmin çekimleri Kozan'da yapılıyor.  Belediyemizin desteği ile çekilen kısa filmin setine ünlü aktör Nuri Alço da konuk oldu.

Sanatçı Nuri Alço ve yazar Ayça Öztorun dün  Belediyemizi ziyaret ederek Başkan Yardımcımız Yaşar Şenöz ile görüştü. Yapımcılığını Defne Filmin üstlendiği filmi Fatih Koca yönetiyor. Yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından film festivallerine başvuru yapacak olan film ekibi, Kozan ve Adana'da devam eden çekimleri cumartesi günü tamamlayacak. 

Belediyemiz Meslek Edindirme Kursu (KOZMEK) binasının da kullanıldığı çekimlere vatandaşlar da ilgi gösteriyor. Başkan Yardımcımız Yaşar Şenöz Kozan Belediyesi'nin son iki yılda birçok film ve reklam çekimine ev sahipliği yaptığını belirtti. Kozan'ın tarihi, kültürel ve doğal yapısının film ekiplerinden büyük ilgi gördüğünü belirten Şenöz, ilçenin tanıtımı için belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiğini söyledi. 

Filmin senaryosunu yazan Ayça Öztorun, Kozan'ın dokusu bozulmamış bir film platosunu andırdığını ve Kozan'ın insanlarının sanata büyük bir ilgi ve yakınlık gösterdiğini söyledi.  Belediyemize desteğinden dolayı teşekkür eden Öztorun, filmin festivallerde kazanacağı başarının Kozan'ın başarısı olacağını sözlerine ekledi. 

Film ekibi çekimlerine bu gün Adana'da devam ediyor.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 375 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.03.2018