AFALT MICIR ALIMI İHALE İLANI

Asfalt Mıcır Alımı ilanı

Devamı...

Vali Elban’dan Kozan Belediyesi’ne Ziyaret

Vali Elban’dan Kozan Belediyesi’ne Ziyaret

Adana Valisi Süleyman Elban, Kozan'a gelerek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Elban Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ederek hizmetler hakkında bilgi aldı.

Vali Süleyman Elban, Kozan ziyaretinde Kozan Kaymakamlığını ziyaret ederek başladı. Kaymakamlıktaki istişarelerinin ardından,iade-i ziyaret gerçekleştirerek Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret etti. İlçede yapılan çalışmalar, ilçenin genel durumu ve planlanan projeler hakkında bilgi alan Vali Elban;  "Adana'nın ilçeleriyle birlikte bir bütün olarak kalkınması ve hak ettiği konuma ulaşması için yerel yöneticilerimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız.Halka hizmette hızlı ve çözüm odaklı davranarak vatandaşlarımızla iletişimimizde saygı ve hoşgörülü olmalıyız." diyen Vali Elban, pandemi sürecinde alınan tedbirler hakkında ilgililerden bilgiler alarak koronavirüs ile mücadele kapsamında belediye yöneticileri ve çalışanlarının örnek teşkil ederek maske, mesafe, temizlik kurallarına eksiksiz uymaları konusuna da vurgu yaparak tüm belediye çalışanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını dile getiren Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; " Sayın Adana Valimiz Süleyman Elban'ın ziyareti bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. İlçemiz genelinde yapılan çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunarak, yapacak olduğumuz projeler hakkında bilgi verdik. Kozan'ı daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan Vali Elban'a Tapan bıçağı setinin yanı sıra çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 3739 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 13.11.2020