İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Yabancı Turistler Kozan'a gelmeye başladı

Yabancı Turistler Kozan'a gelmeye başladı

Kozan ilçesine yerli ve yabancı turistlerin ilçeye  gelmeye başladığı bildirildi.

Tur firmaları tarafından Rehberler  eşliğinde İtalya ve Ermenistan'dan 30 kişiden oluşan  turist gurubu  Kozan'ı da gezdi.

İlk olarak Anavarza kalesini gezen kafile buradan Kozan merkezde bulunan tarihi konaklar ile Kozan Kalesini gezerek tur yetkililerinden bilgi aldı.

Gezi sonrasında ise turistler Kozan'ın tarihi ve kültürüyle çok zengin bir potansiyele sahip olduğunu, bu değerlerin ve doğal güzelliklere ilçeye hayran kaldıklarını söylediler.

Kozan Belediyesi'ni de ziyaret eden kafile Başkan vekili Kenan Avan'ın misafiri oldular.

Burada bir açıklama yapan Başkan vekilimiz Kenan Avan; "Yerli ve yabancı turistlerin ilçemizi ziyaretleri bizleri memnun ediyor.Yönünü Turizme çevirmiş Kozanımızın tanıtımına katkıda bulunan turist kafilesine teşekkür ediyoruz."dedi.

Avan Kozan Belediyesinin tanıtım kitapçıkları ile Kahve takımından oluşan hediye çantaları verdi.

Kafile daha sonra Kozan Barajı ve Dağılcak Tabiat parkı ile Belediyemizin  Sosyal tesislerini de ziyaret etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 160 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 18.07.2019