Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Yürüyüş ve Spor Yolu vatandaşların gözde spor alanı oldu

Yürüyüş ve Spor Yolu vatandaşların gözde spor alanı oldu

   Kozan'da 2014 yılında açılışı yapılan Düşler Alemi Sosyal tesisleri ile Dağılcak Tabiat parkı arasında bulunan yürüyüş yoluna vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor.

   Kozan'ın Mesire alanlarından birisi olan Dağılcak tabiat parkı ile Kozan Belediyesi Düşler Alemi Sosyal tesisler arasında vatandaşların yoğun olarak kullandığı, spor ve yürüyüş yaptığı alanlardan birisi olan yürüyüş yolu  halkın uğrak yeri olmaya devam ediyor.

   Uzun süredir bakımı yapılmayan yürüyüş yolu, Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın 2019 yılında tekrardan göreve gelmesiyle beraber yeniden bakıma alınarak vatandaşların doğa ile iç içe yürüyüş yapabilmesine olanak sağlamıştı.

   Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, "Doğa hazinemiz olan ve sadece Kozanımıza değil Çukurova Bölgesine de hitap eden Dağılcak Tabiat Parkı ve mesire alanımız ile Belediyemiz Sosyal tesislerinden birisi olan Düşler Alemi'nde, bakım ve temizlik çalışmaları ekiplerimiz tarafından sürekli yapılmaktadır. Sosyal yaşamın canlanması için tüm çabalarımız sadece bu bölge ile kalmayıp her alanda devam etmektedir. Kozanlı hemşehrilerimiz hizmetin en güzeline layıktır" dedi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 3226 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 14.07.2020