AFALT MICIR ALIMI İHALE İLANI

Asfalt Mıcır Alımı ilanı

Devamı...

Yürüyüş ve Spor Yolu vatandaşların gözde spor alanı oldu

Yürüyüş ve Spor Yolu vatandaşların gözde spor alanı oldu

   Kozan'da 2014 yılında açılışı yapılan Düşler Alemi Sosyal tesisleri ile Dağılcak Tabiat parkı arasında bulunan yürüyüş yoluna vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor.

   Kozan'ın Mesire alanlarından birisi olan Dağılcak tabiat parkı ile Kozan Belediyesi Düşler Alemi Sosyal tesisler arasında vatandaşların yoğun olarak kullandığı, spor ve yürüyüş yaptığı alanlardan birisi olan yürüyüş yolu  halkın uğrak yeri olmaya devam ediyor.

   Uzun süredir bakımı yapılmayan yürüyüş yolu, Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın 2019 yılında tekrardan göreve gelmesiyle beraber yeniden bakıma alınarak vatandaşların doğa ile iç içe yürüyüş yapabilmesine olanak sağlamıştı.

   Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, "Doğa hazinemiz olan ve sadece Kozanımıza değil Çukurova Bölgesine de hitap eden Dağılcak Tabiat Parkı ve mesire alanımız ile Belediyemiz Sosyal tesislerinden birisi olan Düşler Alemi'nde, bakım ve temizlik çalışmaları ekiplerimiz tarafından sürekli yapılmaktadır. Sosyal yaşamın canlanması için tüm çabalarımız sadece bu bölge ile kalmayıp her alanda devam etmektedir. Kozanlı hemşehrilerimiz hizmetin en güzeline layıktır" dedi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 3302 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 14.07.2020