İLAN METNİ

İlçemiz Karacaören Mahallesi, 103 Ada 97 Parsel ( Eski 597 Parsel ) numaralı taşınmaz üzerinde “ Akaryakıt – LPG Satış ve Servis İstasyonu, Depolama Alanı, Tarımsal Niteliği Korunacak Alan, Yaya Yolu ve Taşıt Yolu” planlanmasına yönelik 1/5000...

Devamı...

SATIŞ İLANI

    İlçemiz Tepecikören Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait 1 adet taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 13/07/2021 tarihinde saat 14.00 da açık arttırma suretiyle  satılacaktır.     İlan...

Devamı...

İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Başkan Özgan hayırsever iş insanları ile yangın bölgesinde yardımları dağıttı

Başkan Özgan hayırsever iş insanları ile yangın bölgesinde yardımları dağıttı

Adana, Osmaniye Rotary Kulübü üyeleri Kozan'ın Kuyubeli mahallesinden başlayarak 8 mahallede vatandaşların etkilendiği Orman yangını bölgesinde vatandaşlar ile bir araya geldiler.

Rotary kulubu üyeleri Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ile birlikte yangın sahasında vatandaşlara tek tek kolileri teslim ederken yangının televizyonda görünenden çok daha acı boyutta olduğunu kaydettiler. Vatandaşlara temel ihtiyaç desteği ve mutfak ve ev gereçleri konusunda destekte bulunan üyelere Kozan'a geçmiş olsun temennisi ile bölgeden ayrıldılar.

Kozan'da Kızılçam Orman yangınında bir çok ev ve köy yangından hasar gördüğü Kuyubeli ve 8 mahalleye hayırsever insanları ve sivil toplum kuruluşlarının desteği sürüyor. Rotary 2430 Bölge Federasyon Başkanı Serhan Antalyalı, Adana ve Osmaniye Rotary Kulubü üyeleri bölgeye Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ile birlikte gelerek 101 haneye destekte bulundu.

Rotary 2430 Bölge Federasyon Başkanı Serhan Antalyalı geçmiş olsun dileklerimizi iletmek için geldik diyerek " Yanan her evde büyük hikâyeler var. Bizde elimizden geldiğince destek olmak istedik" dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan bölgeye destek veren tüm hayırseverlere teşekkür ederek, "Erol bey aradığında ihtiyaç tespitinde bir yardım oluşturmak istediler. Herkes gıda getirmişti bu kez tabak çatal kaşık ev gereçleri temin edildi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kozanlı Diş Doktoru Rotary kulübü üyesi Erol Toklu Televizyonlar da gördüğümüzden çok daha vahim bir yangın diyerek "Kozan Osmaniye Adana'daki Rotary anlar olarak bir şeyler yapmaya çalıştık. Mutfak gereklerini 101 aileye destek sunmak yaralarına merhem olmak istedik" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1706 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.09.2020