AFALT MICIR ALIMI İHALE İLANI

Asfalt Mıcır Alımı ilanı

Devamı...

Boyvadaoğlu’ndan Başkan Özgan’a ziyaret

Boyvadaoğlu’ndan Başkan Özgan’a ziyaret

İyi Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu; İl yönetim kurulu üyeleri, Kozan İlçe Başkanı Veysel Sırkıntı ve Belediye Meclis üyesi Volkan Bayrakçı ile birlikte  Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kozan siyaseti başta olmak üzere Adana ve Türkiye siyaset üzerine sohbette bulunuldu.

İyi Parti İl Başkanı Boyvadaoğlu, Kozan'ı çok önemsedikleri belirterek "Bizim partimizin neredeyse yüzde yetmişi Kozanlılar tarafından oluşturuluyor. Kozan, İmamoğlu, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli'nin olduğu bu bölge belediyeci bir bölge ve bizim de önemsediğimiz bir bölge" dedi.

Göktürk Boyvadaoğlu, Tüm Kozanlıların Miraç Kandilini kutlarken, Başkan Kazım Özgan'a da Kozan'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan da nazik ziyaretlerinden dolayı İyi Adana il başkanı ve ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kozan'da bu hoşgörü ortamının olmasının gerektiği, birlikte fikir alışverişi yapmanın ilçeye daha faydalı olacağını düşündüğünü belirten Özgan;  "Seçim dönemi siyasette mücadele ederiz ama biter ve hayat devam eder tüm fikirlere açık olmak lazım, karşılıklı konuşmak bilgi almak önemli. Ben de hem İl başkanımız Sayın Boyvadaoğlu'na hem de diğer İyi Partili arkadaşlarıma başarılar diliyorum." Dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2891 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 11.03.2021