İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Ciğer  Kozan’da yenir , Kozan’a gel  ciğerimi ye

Ciğer Kozan’da yenir , Kozan’a gel ciğerimi ye

"Bir Zamanlar Çukurova" oyuncuları Kozan'ın güzelliklerine hayran kaldılar

 Çekimleri Kozan'da devam eden  "Bir Zamanlar Çukurova" Dizisi oyuncuları Yukarı Çarşı da açılan "Yöresel Ürün Satış Ofisini, Kozan Barajında tekne turu ve Dağılcak sosyal tesislerini ziyaret ederek Kozan'ın güzelliklerine hayran kaldıklarını ifade ettiler.

 Bir zamanlar Çukurova dizisinde Gaffur karakterini canlandıran Bülent Polat, Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, Çetin karakterini canlandıran Aras Şenol ve Raşit karakterini canlandıran Şahin Vural Kozan'a gelerek ilk önce Kozan Belediyesi'nin geçtiğimiz günlerde faaliyet açtığı Yukarı çarşı Hoşkadem camii yanında bulunan Yöresel ürünler satış ofisini ziyaret ettiler.

 Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın dizi oyuncularına Yöresel Ürünlerden oluşan Hediye Sepeti Hediye ederek yöresel ürünleri tanıttı.

Başkan Özgan ve dizi oyuncuları daha sonra Kozan Barajında bulunan Tekne ile tur yaptılar. Oyuncular Kozan'ın güzelliklerine hayran kaldıklarını ifade ederek önümüzdeki zamanlarda tekrar Kozan'a gelerek bu güzellikleri tekrardan yaşayacaklarını söylediler.

Dizi oyucuları ve Başkan Özgan buradan Dağılcak Sosyal tesislerini ziyaret ederek Kozan'ın ve bölgenin vazgeçilmez olan Kozan ciğeri yiyerek Burada mesaj verdiler. Dizi oyuncuları "Ciğer Kozan'da yenir,Kozan'a gelin Kozan'a gel ciğerimi ye."dediler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 64 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 08.06.2021