İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Kozan Belediyesi Yöresel Ürünler Satış Ofisi açıldı

Kozan Belediyesi Yöresel Ürünler Satış Ofisi açıldı

Kozan'da yetiştirilen ürünlerin satışı için Kozan Belediyesi yöresel ürünler satış noktası ofisi Hoşkadem Cami civarındaki yerinde törenle açıldı.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve protokol üyelerinin katılımı ile açılan satış ofisini gezen protokol üyeleri hizmetten dolayı Kozan Belediye başkaın Kazım Özgan'a teşekkür ettiler.

Tüm Türkiye'ye Kozan'ın doğal ürünleri tanıtmayı amaçlayan Kozan Yöresel Ürünler hakkında Protokol üyelerine bilgi veren Başkan Özgan  " Hem ilçemizdeki üreticilere destek olmak hem de Kozan'ımızın eşsiz lezzetlerini Türkiye ile paylaşmak istedik ve böyle bir proje yaptık. Sosyal medya hesapları üzerinden ve www.kozanyoresel.com internet sitesinden satışlar daha önce başlamıştı. Hem teşhir hem de satış yapılabilecek bir ofisin de gerekliliğini biliyorduk ve hızlı bir şekilde bu açığı da kapattık. Mutluyuz, inanıyorum ki Kozan Yöresel Ürünler büyüyerek devam edecektir." açıklamasını yaptı.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 113 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 04.06.2021