İLAN METNİ

İlçemiz Karacaören Mahallesi, 103 Ada 97 Parsel ( Eski 597 Parsel ) numaralı taşınmaz üzerinde “ Akaryakıt – LPG Satış ve Servis İstasyonu, Depolama Alanı, Tarımsal Niteliği Korunacak Alan, Yaya Yolu ve Taşıt Yolu” planlanmasına yönelik 1/5000...

Devamı...

SATIŞ İLANI

    İlçemiz Tepecikören Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait 1 adet taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 13/07/2021 tarihinde saat 14.00 da açık arttırma suretiyle  satılacaktır.     İlan...

Devamı...

İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

KOZVAK 1. Fotoğraf yarışmasında kazananlara ödülleri verildi

KOZVAK 1. Fotoğraf yarışmasında kazananlara ödülleri verildi

Kozan Çevresi Sosyal ve Kültür vakfı (KOZVAK) 1. Fotoğraf Yarışması ödül töreni Kozan Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Atatürk Parkı  Kadın Kültür Merkezinde yapıldı.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak, İlçe Jandarma Komutanı Nuh Anacık ve yarışmaya sponsor olan işadamlarının da katıldığı organizasyonda kazanan isimlere ödülleri takdim edildi.

Kozan'ın kurtuluşunun 100. Yılı anısına düzenlenen ve kadınların kamerasından çekilen çiçek fotoğrafları, hem halkın hem de jürinin beğenisine sunuldu. Halk oylaması sonunda Tülay Şenol birinci seçilirken; Fazilet Andırın ve Esin Küçüktatıl'ın yakaladığı kareler, en çok beğenilen diğer fotoğraflar oldu.

Seçkiler içinden jürinin belirlediği sıralamada ise Adeviye Topaloğlu birinciliği kazanırken, Gürcan Bolol Mutlu'nun fotoğrafı ikinciliğe, Melek Gedik'in karesi ise üçüncülüğe layık görüldü.

Yarışmada Tuğçe Gültekin, ve Wendy Karahaliloğlu'nun fotoğrafları ise Kozvak Özel Ödülü ile taçlandırıldı.

Konu hakkında konuşan Kozvak Başkanı Duru Çiftçi; "Bu sene Kozan'ımızın Kurtuluşunun 100 yılı Pandemi nedeniyle biraz gecikmeli bir yarışma yaptık. Önümüzdeki süreçte bu tür yarışmaların devamını yapmayı planlıyoruz. Önümüzdeki yıl Barışmanço anısına Uluslar arası bir yarışma yapmayı hedefliyoruz."dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'da  Kozvak'a ve Kozvak başkanı Duru Çiftçiye teşekkür ederek "Bu tip kültürel organizasyonların ilçemizde artması gerekli. Biz hem Belediye bünyesinde hem de dışarıdan gelen arz ile bu tip projelere öncü ve destek olmaktan çok mutlu oluyoruz." dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1859 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.09.2020