BAĞLAR MAHALLESİNDE PARK VE SEMT SAHASI YAPIMI

BAĞLAR MAHALLESİNDE PARK VE SEMT SAHASI YAPIMI

Kozan Belediyesi park ve semt sahası yapım çalışmalarını aralıksız sürdürürken, Bağlar Mahallesinde çocuk parkı ve Semt sahası yapımına start verdi.

Kozan Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü tarafından Varsaklar mahallesinde yapılan Çocuk parkı ve semt sahası tamamlanmasına müteakip Bağlar mahallesinde yapımına başlanan çocuk parkı ve Semt sahasının çalışmalarına katılan Mahalle muhtarı Mehmet Alsan; “Mahallemizin ihtiyacı olan çocuk parkı ve semt sahamızın yapımına belediye ekiplerimiz tarafından başlandı. Çocuklarımız oynayabileceği bir parkımız yoktu. Çocuklarımızın oyun oynayacağı park ve oyun alanları için Mahallem adına Belediye başkanımız Kazım Özgan ve ekiplerine teşekkür ediyorum.”dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; “Geleceğimiz olan çocuklarımızın enerjilerini atabilmeleri için sadece park değil parkların içerisinde mümkün olduğunca spor yapabilecekleri alanlarda oluşturmaktayız. Karacaoğlan mahallesinde, Varsaklar mahallemizde, Şevkiye mahallemizde ve köylerimizde yapılan parklarımızın bir kısmında çocuklarımız spor yapabilecekleri alanlar oluşturduk. Bağlar Parkımızda da ilk olarak çocuklarımızın spor yapabileceği çim sahasının yapım çalışmalarına başladık. Devamında park bölümü tamamlanıp mahallemizdeki çocuklarımız hizmetine sunacağız.”diye konuştu.