ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Belediyemizden Kanser Hastalarına Moral

Belediyemizden Kanser Hastalarına Moral

Belediyemiz Dünya Kanser Günü dolayısıyla ilçenin çeşitli mahallelerinde ikamet eden kanser hastalarını ziyaret ettiler.

Belediye Başkan Yardımcımız Mustafa Duru, "Sağlık, insan hayatının en önemli merdiven basamağıdır. Bu bilinçle dünya genelinden giderek artan bir hastalık olan ve toplumda önemli bir sosyoekonomik yükle, bireylerde de maddi ve manevi kayıp ve zorluklara yol açan kanser tedavisi görmekte olan vatandaşlarımızı unutmadık. Belediye Başkanımız Sayın Musa Öztürk'ün talimatları doğrultusunda yaşlı, çocuk ve diğer hastalarımızı ziyaret edip, sağlık durumları ile ilgili bilgi alıp moral aşılayıp, yanlarında olduğumuzu ifade ettik. Hastalarımız bizi karşılarında gördüklerinde memnuniyetlerini ifade ettiler. Kendilerine Allah'tan acil şifalar diliyoruz" dedi.

Belediye ekiblerimizi karşılarında gören kanserle mücadele eden vatandaşlar ise Belediye Başkanımız Musa Öztürk ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş